طراحی سایت

hr_l

تفاوت سایت با وب سایت؟

این سوالی بسیار ساده ای می باشد که به علت اطلاعات کم و یا ناقص برخی افراد رواج پیدا کرده است. سایت با وب سایت تفاوتی ندارد. البته از لحاظ مفهوم عام ! یعنی بین مردم وب سایت همان معنی سایت را می دهد. از لحاظ لغوی سایت Site یعنی “محل” و وب سایت Website یعنی “محل اینترنتی” . در واقع به مشابه ایجاد مغازه در بازار است مسلما بستر ایجاد فروشگاه یا مغازه در بازار است . بستر ایجاد سایت بر روی وب یا همان شبکه اینترنت است. بنابراین میان سایت و وب سایت از لحاظ مفهومی که در بین عامه مردم وجود دارد، تفاوتی نیست.

سایت چیست؟

به زبان ساده، سایت ٬ یک صفحه ٬ جایگاه حضور شما و مکان قابل دسترس شما، در فضای مجازی و اینترنت می باشد. شما با طراحی سایت در واقع نمایشگاه و ویترین کسب و کار و تجرات خود را در فضای اینترنت ایجاد می کنید و با این اقدام، دسترسی به سایت شما و آشنایی با کسب و کار و محصولات و خدمات شما، برای کلیه کاربران اینترنت در سطح جهان امکان پذیر می شود.
ما این اطمینان را به مشتریان خود می دهیم که در هر شرایطی بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می نماییم و اعتبار این ادعای ما نیز دارا بودن 3 مجوز و 8 تائیدیه و استاندارد بین المللی مجموعه تدبیر وب می باشد.

آمار عددی مجموعه تدبیروب

hr_l
236

مشتریان طراحی سایت


11

مجوزها و استانداردها


16

کارکنان شرکت


15

سال های فعالیت


برای سفارش طراحی سایت یا مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.
تلفن روابط عمومی: 77276433 (021) - تلفن واحد فروش: 77891536 (021)

فرم سفارش طراحی سایت

hr_l
لطفا فرم معتبر را انتخاب کنید