فرم درخواست نمایندگی پنل اس ام اس

درخواست نمایندگی پنل اس ام اس

برای ثبت‌نام درخواست نمایندگی ابتدا لازم است فرم درخواست نمایندگی پنل اس ام اس اول پیام، را با دقت تکمیل و ارسال نمایید. توجه داشته باشید که پیش از تکمیل و ارسال فرم درخواست نمایندگی پنل اس ام اس ، ابتدا شرایط دریافت نمایندگی پنل اس ام اس اول پیام را مطالعه نمایید. همچنین برای اطلاع از امکانات و مقایسه پلن های نمایندگی پنل اس ام اس اول پیام ، می توانید مدارک لازم نمایندگی ، جهت درخواست نمایندگی پنل اس ام اس اول پیام را مطالعه فرمایید.

پس از بررسی فرم درخواست شما و احراز شرایط لازم، توسط واحد فروش در فرصت مناسب با شما تماس گرفته می‌شود.

فرم درخواست نمایندگی

CAPTCHA
لطفا صبر کنید

پیش از خرید مطالعه فرمایید:

  • 1- خریدار موظف است قبل از تایید فرم‌های خرید و پرداخت، قیمت‌های هر یک از پنل‌ها و امکانات و تعرفه‌های آن‌ها را مطالعه نمایید.
  • ۲- خریدار موظف است پس از ثبت نام برای خرید پنل‌ها مدارک لازم را حداکثر ظرف مدت ۷روز کاری از طریق لینک ارسال مدارک ارسال نماید. تا زمان ارسال مدارک امکان استفاده از خدمات ارسال و دریافت امکان‌پذیر نمی باشد
  • ۳- خریدار موظف است جهت خرید خط اختصاصی باید مدارک خود از قبیل تصویر کارت ملی و تصویر قبض یا سند موبایل به نام خود یا بستگان درجه یک را پس از ثبت نام و پرداخت از طریق بخش ارسال مدارک ارسال نماید.
  • ۴- تمامی پیامک های ارسالی به دقت از سمت مدیریت سامانه مانیتور می‌شود.
  • ۵- ارسال هرگونه پیامک نامتعارف ، پیامک شوخی یا سرکاری ، هرگونه توهین و فحاشی از طریق پیامک، هر گونه پیامک سیاسی و مخل نظم عمومی و خلاف عرف ممنوع بوده و به محض مشاهده مراتب به حراست همراه اول و در صورت لزوم به پلیس فتا ارجاع داده خواهد شد.
  • ۶- ارسال هرگونه پیامک پزشکی ، پیراپزشکی ، آرایشی و بهداشتی ، چاقی ، لاغری و… نیازمند دریافت مجوز تبلیغات مربوطه از سازمان نظام پزشکی می‌باشد.
  • ۷- پس از پرداخت مبلغ پنل در صورت انصراف، هیچ مبلغی قابل استرداد نمی باشد. بنابراین در انتخاب پنل و امکانات دقت لازم را مبذول فرمایید.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟ عدد 202 را به ۳۰۰۰۷۸ ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

همچنین با شماره های 77185886 – 77184978 – 77276433 – 77276426 – 77276399 می توانید تماس حاصل نمایید.