گواهینامه ها

گواهینامه ها تدبیر وب

برترین گواهینامه مجموعه تدبیر وبمجموعه تدبیر ) همراهی و همکاری با بیش از صدها شرکت بزرگ و کوچک، سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف و خدمت رسانی به بیش از ۶۰۰۰ کسب و کار در عناوین مختلف شغلی در طول سالیان گذشته و دارا بودن نمایندگان فعال در بسیاری از شهرهای بزرگ در سراسر کشور و خدمت رسانی با کیفیت برتر در خدمات فناوری اطلاعات ، میزبانی وب ، ثبت دامنه ، خدمات سرور ، پیام کوتاه و ارزش افزوده و خدمات متنوع طراحی و برنامه نویسی در صنعت IT و ICT می‌باشد.

مجموعه تدبیر وب دارای بخش های متعدد با مجوزهای فراوان ازجمله عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور ، انجمن انفورماتیک ایران ، شورای عالی انفورماتیک ، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد ، مجوز رسمی وزارت آموزش و پرورش ، مجوز رسمی سازمان توسعه تجارت وزارت صنعت معدن و تجارت ، کارگروه تعیین مصادیق مجرمانه ، ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت ارشاد و… و بیش از ۱۲ گواهینامه استاندارد ایزو بین‌المللی از کشورهای آلمان ، انگلستان و ایتالیا می‌باشد.

در مجموعه تدبیر وب ، لطف بیکران الهی را شکرگزاریم که منت بر ما نهاده تا دست دوستانمان را در صنایع تولیدی و خدماتی گوناگون بفشاریم و همواره در طی مسیر طولانی موفقیت همراه‌شان باشیم.

معتقد هستیم مهمترین وظیفه ما ، اطلاع رسانی و تبلیغات صحیح کالاها و خدمات شما مشتریان، کاربران و… در بستر اینترنت و وب می‌باشد. ما همچنین برنامه های ویژه برای ایرانیان عزیز در سراسر جهان و فارسی زبانان محترم در سایر کشورها اعم از ترکیه، عراق، امارات متحده عربی، مالزی، تاجیکستان، افغانستان، هندوستان، سوریه، لبنان و … داریم.

مجموعه تدبیر وب امیدوار است، بتواند نقش خود را به نحو احسن ، در بهبود و ارتقاء سطح کمی و کیفی فضای کسب و کار مجازی و همچنین افزایش فروش محصولات و خدمات ایرانی با شیوه‌های نوین تبلیغاتی و اطلاع رسانی ، ایفا نماید.

اگر به دنبال کیفیت، اعتبار، ثبات، صداقت، تائیدیه‌های بین‌المللی، حسن سابقه و شهرت، پشتیبانی۲۴ساعته، رضایتمندی مشتریان می‌باشید، با ما تماس بگیرید.

برخی از گواهینامه های مجموعه تدبیر وب و مدیران

استاندارد ایزو 10015 تدبیر وب

اخذ مدرک طی دوره مدیریت کیفیت آموزش ایزو ۱۰۰۱۵:۱۹۹۹ از آکادمی شرکت ITCC انگلستان توسط مدیریت جناب آقای مهندس حسینی سال ۲۰۱۰

ایزو 10015 تدبیر وب

اخذ مدرک طی دوره اصول، قوانین و مقدمات ایزو ۱۰۰۱۵:۱۹۹۹ از شرکت ITCC انگلستان توسط مدیریت جناب آقای مهندس حسینی سال ۲۰۱۰

استاندراد ایزو 9001 تدبیر وب

اخذ مدرک طی دوره مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱:۲۰۰۸ از شرکت ITCC انگلستان توسط مدیریت جناب آقای مهندس حسینی سال ۲۰۱۰

ایزو 9001 تدبیر وب

اخذ لایسنس مدیریت کیفیت آموزش ایزو ۱۰۰۱۵:۱۹۹۹ از شرکت NOBEL انگلستان توسط مجموعه تدبیر سال ۲۰۱۱

استاندارد ایزو 10015 تدبیروب

اخذ لایسنس مدیریت کیفیت آموزش ایزو ۱۰۰۱۵:۱۹۹۹ از شرکت NOBEL انگلستان توسط مجموعه تدبیر سال ۲۰۱۱

استاندارد ایزو 9001:2008 تدبیر وب

اخذ لایسنس مدیریت کیفیت ایزو ۹۰۰۱:۲۰۰۸ از شرکت LOTUS ایتالیا توسط مجموعه تدبیر سال ۲۰۱۳

ایزو 27001 تدبیر وب

اخذ لایسنس مدیریت امنیت اطلاعات حوزه فناوری اطلاعات ایزو ۲۷۰۰۱:۲۰۰۵ از شرکت LOTUS ایتالیا توسط مجموعه تدبیر در سال ۲۰۱۳

ایزو 10004 تدبیر وب

اخذ لایسنس مدیریت کیفیت – پایش و اندازه گیری رضایت مشتریان ایزو ۱۰۰۰۴:۲۰۰۴ از شرکت LOTUS ایتالیا توسط مجموعه تدبیر سال ۲۰۱۳

ایزو 10002 تدبیر وب

اخذ لایسنس رضایت مشتری، رسیدگی و مدیریت شکایت مشتریان ایزو ۱۰۰۰۲:۲۰۰۸ از شرکت LOTUS ایتالیا توسط مجموعه تدبیر سال ۲۰۱۳

تنها مجموعه آی تی دارای ۵ نماد اعتماد الکترونیکی از سازمان توسعه تجارت وزارت صنعت، معدن و تجارت

نماد اعتماد تدبیر وب

نماد اعتماد حقیقی وزارت صنعت،معدن و تجارت

در سال ۱۳۹۲ اقدامات اخذ نماد اعتماد دائم به نام کسب وکار پورتال مشتریان تدبیر (pardiscustomer.com) آغاز گردید و با ارائه مدارک به سازمان توسعه تجارت، مدیریت مجموعه تدبیر وب موفق به اخذ نماد اعتماد دائم حقیقی از وزارت صنعت، معدن و تجارت گردید.

نماد اعتماد تدبیر وب

نماد اعتماد حقیقی وزارت صنعت،معدن و تجارت

در سال ۱۳۹۰ اقدامات اخذ نماد اعتماد دائم به نام کسب وکار مجموعه تدبیر (bazar30t.com) آغاز گردید و با ارائه مدارک به سازمان توسعه تجارت، مدیریت مجموعه تدبیر وب موفق به اخذ نماد اعتماد دائم حقیقی از وزارت صنعت، معدن و تجارت گردید.

نماد اعتماد تدبیر وب

نماد اعتماد حقوقی وزارت صنعت،معدن و تجارت

در سال ۱۳۹۳ اقدامات اخذ نماد اعتماد دائم به نام مجموعه تدبیر (tadbirweb.com) آغاز گردید و با ارائه مدارک و مجوزها به سازمان توسعه تجارت الکترونیک، شرکت تدبیر موفق به اخذ نماد اعتماد دائم حقوقی از وزارت صنعت، معدن و تجارت گردید.

نماد اعتماد تدبیر وب

نماد اعتماد حقوقی وزارت صنعت،معدن و تجارت

در سال ۱۳۹۲ اقدامات اخذ نماد اعتماد دائم به نام شرکت تدبیر (ir7s.com) آغاز گردید و با ارائه مدارک و مجوزها به سازمان توسعه تجارت الکترونیک، شرکت تدبیر موفق به اخذ نماد اعتماد دائم حقوقی از وزارت صنعت، معدن و تجارت گردید.

سازمان نظام صنفی - تدبیر وبعضو حقوقی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای

مجموعه تدبیر وب ( مجموعه تدبیر ) در سال ۱۳۹۲ اقدام به دریافت مجوز فعالیت رسمی حقوقی به نام شرکت تدبیر از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور نمود. مجموعه تدبیر در دومین مجمع عمومی سازمان نظام صنفی جهت انتخاب اعضای هیات مدیره در سال مهرماه ۱۳۹۳ شرکت نمود.

( لینک جهت مشاهده : http://tehran.irannsr.org )

شورای عالی انفورماتیک تدبیر وب

عضو شواری عالی انفورماتیک و انجمن انفورماتیک ایران

مجموعه تدبیر نرم‌افزار مدیریت محتوای پردیس فاوا را در دفتر نظام فنی اجرایی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور ثبت نموده و دارای تائیدیه نرم‌افزار از شورای عالی انفورماتیک کشور و عضو رسمی حقوقی در انجمن انفورماتیک ایران است.

(لینک http://www.isi.org.ir/Members/Companies-internet.asp )

پیوندها تدبیر وب

ثبت در سامانه کمیته تعیین مصادیق مجرمانه

مجموعه مجموعه تدبیر در سامانه کمیته تعیین مصادیق مجرمانه زیر نظر دادستانی کل کشور، تارنمای IR7S.COM را در بخش مدیریت و بهینه سازی سایت با نام مجموعه تدبیر ثبت نموده است.

(لینک جهت مشاهده http://peyvandha.ir/3-3.htm)

تنها مجموعه طراحی سایت و میزبانی وب با بیش از ۲۵ مجوز داخلی و استاندارد بین المللی

رسانه های دیجیتال - تدبیر وب

 عضو مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و  ارشاد اسلامی

مجموعه تدبیر وب با ثبت نرم‌افزار مدیریت محتوای پردیس فاوا در مرکز رسانه‌های دیجیتال و فناوری اطلاعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جزو پیشگامان عرصه خدمات قانونی طراحی سایت در ایران است.

( لینک جهت مشاهده: http://46.36.112.145/Pages/default.aspx )

ستاد ساماندهی - تدبیر وب

ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کلیه پایگاه‌های اینترنتی مجموعه تدبیر وب از سال ۱۳۸۸ در ستاد ساماندهی پایگاه‌های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی ثبت و درج گردیده و تحت قوانین موضوعه کشور فعالیت می‌نمایند.

( لینک جهت مشاهده : http://samandehi.ir/mainMenu.html )

پیوندها تدبیر وب

ثبت در سامانه کمیته تعیین مصادیق مجرمانه

مجموعه تدبیر در سامانه کمیته تعیین مصادیق مجرمانه زیر نظر دادستانی کل کشور، تارنمای Favagroup.ir را در بخش طراحی و برنامه‌نویسی با نام فناوری اطلاعات فاوا ثبت نموده است. (لینک جهت مشاهده http://peyvandha.ir/3-3.htm)