سرور اختصاصی

خدمات سرور اختصاصی

سرور اختصاصی چیست؟
اگر سایت پربازدیدی را میزبانی می‌کنید و یا اگر از اسکریپت‌های پر مصرف استفاد می‌کنید، سرورهای اختصاصی تدبیر وب (ایران‌سون‌استار) برترین پیشنهاد برای تامین نیازهای تحت وب شما خواهند بود.
در سرورهای اختصاصی سخت‌افزار و نرم‌افزار موجود بر روی سرور مستقلا در اختیار و دسترس شما خواهد بود و می‌توانید مطابق با نیاز خود به کانفیگ و اعمال تنظیمات خود در سرور بپردازید. سرورهای اختصاصی تدبیر وب بصورت پیش فرض با پورت اشتراکی 100mbps ارائه می‌شوند و شما بنا به نیاز می‌توانید از پورت‌های اختصاصی و یا پورت اشتراکی 1000mbps به بالا نیز استفاده نمائید.
همچنین اگر نیاز به سرعت بالایی در خواندن و نوشتن ( Read / Write ) اطلاعات بر روی هارد دارید، پیشنهاد می‌کنیم از امکانات (RAID (0,1,10 نرم افزاری یا سخت افزاری استفاده نمایید.

سرور اختصاصی با انواع هارد ساتا (SATA) یا هارد اس اس دی (SSD) یا هارد اس اس اچ دی (SSHD) ارائه می شود. سرعت نوشتن و خواندن بر روی هاردهای SSD و هاردهای SSHD بسیار بالا می باشد.

Shared-Hosting-tadbirweb

در هنگام خرید سرور های اختصاصی به چه نکاتی دقت نمائیم؟

زمانی که به دنبال خرید یک سرور اختصاصی هستید، توجه کنید که باید از آشنایی لازم برای مدیریت یک سرور اختصاصی برخوردار باشید. البته در عموم موارد با تهیه نرم افزار کافی برای مدیریت سرور این نیاز تا حدودی مرتفع می شود. همچنین شما می‌توانید از خدمات کانفیگ و مدیریت سرور  تدبیر وب استفاده نمایید و کلیه نیازهای خود را در این زمینه مرتفع سازید.
به هرحال اگر شما می خواهید یک سرور ویندوز تهیه نمائید و هنوز تجربه چندانی در زمینه میزبانی وب ندارید، بسیار ساده تر و کم هزینه تر خواهد بود اگر از سرور مجازی ویندوز ایران‌سون‌استار استفاده نمائید، چرا که در عین پرداخت هزینه کمتر از امکانات مشابه بهره خواهید برد، به خصوص که ایران‌سون‌استار با توجه به فناوری پیشرفته خود از کرنل اختصاصی در سرور های خود استفاده می کند، و به لحاظ نرم افزاری هیچ تفاوتی در سرور های مجازی تدبیر وب (ایران‌سون‌استار) با یک سرور اختصاصی وجود ندارد.

با توجه به نکات فوق ، استفاده از یک سرور قدرتمند اختصاصی می تواند ، باعث بهبود کیفیت کار شما گردد. برای مثال موتور های جستجو به قدرتمند بودن سرور شما اهمیت زیادی می دهند. در زمانیکه ربات گوگل برای امتیاز دهی و بررسی تغییرات سایت شما به سرور اختصاصی مورد استفاده رجوع می کند ، این اهمیت وجود دارد که بتواند با سرعت بالاتری سایت شما را تحلیل نمائید. این مهم یکی از فاکتورهای مورد توجه مدیران حرفه ای وب سایت های تجاری می باشد. مضاف بر این موضوع، کیفیت بازدید صفحات و قدرت سرور و علی الخصوص پردازشگر مورد استفاده می تواند تاثیر به سزایی در کیفیتی که مخاطبین وب سایت شما دریافت می کنند، داشته باشد.

در مجموع باید به عنوان یک مدیر سرور این نکته را در نظر داشته باشید که روندی منظم و مستمر در تهیه نسخه پشتیبان می تواند ضامن کیفیت خدمات شما باشد، حتی استفاده از سروری با موقعیتی جغرافیایی متفاوت می تواند ضریب اطمینان از عدم وقوع مشکلات را تا حدود بسیار زیادی برطرف سازد.
در حال حاضر خدمات ارائه سرور اختصاصی تدبیر وب در کشورهای مختلفی قابل ارائه می باشد. شما می توانید سرورهای اختصاصی رداستیشن انگلستان یا سرورهای اختصاصی هتزنر آلمان یا سرورهای اختصاصی ورداستریم هلند و… را به صورت مستقیم توسط مجموعه تدبیر وب تهیه نمایید.

برای دریافت اطلاعات در مورد دیگر پیشنهادات سرور با مشخصات دلخواه و موقعیت جغرافیایی متفاوت ، با بخش فروش تماس حاصل نمائید.

قبل از سفارش سرور با ارسال تیکت به بخش فروش از نرخ دقیق ارز مطلع شوید.
پشتیبانی از طریق سیستم تیکت و پورتال مشتریان می باشد.
هزینه ترانسفر اطلاعات برای مشتریانی که قصد انتقال اطلاعات خود به سرورهای ما را دارند کاملاً رایگان است.
در صورتی که سرویس مورد نیاز شما در لیست وجود نداشت، لطفاً با ما تماس حاصل فرمائید.
قیمت فروش و تمدید سرورها با توجه به نرخ روز ارز (دلار ، یورو و پوند) محاسبه می‌شود.