طراحی سایت مجلس خبرگان (طراحی وب سایت مجلس خبرگان)

مجموعه تدبیر برای طراحی سایت مجلس خبرگان ، طرحی را آماده ساخته است که نیاز یک طراحی سایت برای نمایندگان و کاندیداهای مجلس خبرگان رهبری را برطرف می سازد. طراحی سایت نماینده خبرگان رهبری ، یک روش موثر برای فعالیت های انتخابات و ارائه نظرات فقهی، حقوقی می باشد. طرح طراحی سایت خبرگان رهبری چه کاربردی دارد و چه امکاناتی را در اختیار نمایندگان قرار می دهد؟

نمایندگان مجلس خبرگان رهبری و کاندیداهای مجلس خبرگان در تعامل مستقیم با مردم  می باشند و نیاز به یک پایگاه یا مرکزی شبانه روزی و 24 ساعته برای ارتباط با اقشار مختلف مردم در حوزه های نمایندگی خود دارند. بنابراین نمایندگان مجلس شورای اسلامی چه در دوران انتخابات و کاندیداتوری برای مجلس و چه بعد از نمایندگی و برگزیده شدن، نیاز به ارتباط مستقیم و بی واسطه با مردم دارند. بنابر دلایل فوق، طراحی سایت مجلس خبرگان و طراحی سایت نمایندگان مجلس خبرگان امری ضروری می باشد.

majles-khobregan-site-design

علاوه بر دلایل برشمرده، مردم و مسئولین از طریق سایت نماینده خبرگان رهبری ، می توانند درخواست ها و نیاز های حوزه انتخابی خود را با کاندیداها در میان بگذارند و نماینده و تیم همراه ایشان نیز در اسرع وقت می توانند در هر نقطه ای از کشور و در هر زمانی، به درخواست های مردم به راحتی پاسخگو باشند. به همین جهت شرکت طراحی سایت تدبیر، مبتکر، مشاور و مجری طراحی سایت خبرگان رهبری ، این امکان را برای نمایندگان به وجود آورده که با سفارش  و طراحی سایت خبرگان رهبری ، از امکانات ویژه این طرح نهایت استفاده را ببرند. کاندیداها در طرح طراحی سایت خبرگان رهبری ، می توانند بیوگرافی و زندگی نامه ، خلاصه سوابق ، برنامه های مدنظر ، طرح های ویژه حوزه انتخاباتی خود ، فرم های ارتباطات مردمی ، فرم های درخواست های مردمی ، آرشیو صوتی و تصویری ، اخبار و اطلاع رسانی و امکانات متنوع دیگر را در سایت قرار دهند.

در کنار کلیه این امکانات، نماینده مجلس می تواند با استفاده از پنل مدیریتی اختصاصی که توسط  شرکت طراحی سایت تدبیر وب ، در اختیار آن ها قرار داده می شود با معرفی اپراتور و تعیین سطح دسترسی های مختلف برای آنها، به مدیریت سایت خود بپردازد .

همچنین نمایندگان می توانند با استفاده از طرح اپراتوری شرکت تدبیر وب، به روز رسانی و پشتیبانی سایت خود را به کارشناسان شرکت طراحی سایت تدبیر وب واگذار نمایند.

گروه شرکت های تدبیر برای ایام انتخابات طرح ویژه طراحی سایت خبرگان رهبری را ارائه کرده است که برای نمایندگان ، کاندیدا ها و نامزدهای انتخابات ، ضروری و قابل استفاده می باشد .

برخی از امکانات طراحی سایت مجلس خبرگان :

1- معرفی، بیوگرافی و زندگی نامه

2- خدمات اجرایی یا نمایندگی

3- آرشیو عکس (گالری تصاویر)

4- آرشیو فیلم (مصاحبه و سخنرانی و…)

5- آرشیو صوتی (مصاحبه و سخنرانی و…)

6- آرشیو تالیفات و مقالات

7- آرشیو مصاحبه ها

8- انتشار اخبار و اطلاع رسانی

9- نظر سنجی

10- آمار بازدید کنندگان سایت

11- ارتباط با مردم

12- افتخارات و سوابق

13- پیشنهادات و انتقادات

14- معرفی برنامه و عملکرد نماینده

15- پیوند ها و لینک های مرتبط و مفید

16- معرفی حوزه انتخابیه

17- معرفی جاذبه های فرهنگی و مذهبی حوزه انتخابیه

18- ارائه آرا و نظرات فقهی و حقوقی

قدم چهارم4

قدم چهارم

زمانبندی و تحویل 2مرحله ای سایت
قدم سوم3

قدم سوم

طراحی ساختار اولیه و نقشه سایت
قدم دوم2

قدم دوم

جلسه حضوری و عقد قرارداد
قدم اول1

قدم اول

مشاوره و مقایسه دموها و پلن ها

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟ عدد 102 را به ۳۰۰۰۷۸ ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

همچنین با شماره های ۷۷۱۸۵۸۸۶ – ۷۷۱۸۴۹۷۸ – ۷۷۲۷۶۴۳۳ – ۷۷۲۷۶۴۲۶ – ۷۷۲۷۶۳۹۹ می توانید تماس حاصل نمایید.

شما می توانید درخواست های طراحی سایت خود را به شماره فکس ۷۷۱۸۴۹۷۸ – ۰۲۱ ارسال نمایید.