طراحی سایت کاندیدای مجلس (طراحی وب سایت کاندیدای مجلس)

مجموعه تدبیر برای طراحی سایت کاندیدای مجلس ، طرحی را آماده ساخته است که نیاز یک طراحی سایت برای کاندیداها را برطرف می سازد. طراحی سایت کاندیدای مجلس ، یک روش موثر برای فعالیت های انتخابات می باشد. طرح طراحی سایت کاندیدای مجلس چه کاربردی دارد و چه امکاناتی را در اختیار نمایندگان قرار می دهد؟

نمایندگان مجلس شورای اسلامی و کاندیداهای انتخابات مجلس و کاندیداهای مجلس خبرگان و کاندیداهای شورای اسلامی شهر و کاندیداهای شورای اسلامی روستاها در تعامل مستقیم با مردم  می باشند و نیاز به یک پایگاه یا مرکزی شبانه روزی و 24ساعته برای ارتباط با اقشار مختلف مردم در حوزه های نمایندگی خود دارند. بنابراین نمایندگان مجلس شورای اسلامی چه در دوران انتخابات و کاندیداتوری برای مجلس و چه بعد از نمایندگی و برگزیده شدن، نیاز به ارتباط مستقیم و بی واسطه با مردم دارند. بنابر دلایل فوق، بنابراین طراحی سایت کاندیدای مجلس و طراحی سایت نامزدهای مجلس امری ضروری می باشد.

علاوه بر دلایل برشمرده، مردم از طریق سایت کاندیدای مجلس، می توانند درخواست ها و نیاز های حوزه انتخابی خود را با کاندیداها در میان بگذارند و نماینده و تیم همراه ایشان نیز در اسرع وقت می توانند parliament Candidates site design tadbirwebدر هر نقطه ای از کشور و در هر زمانی، به درخواست های مردم به راحتی پاسخگو باشند. به همین جهت شرکت طراحی سایت تدبیر، مبتکر، مشاور و مجری طراحی سایت کاندیدای مجلس ، این امکان را برای نمایندگان به وجود آورده که با سفارش  و طراحی سایت کاندیدای مجلس ، از امکانات ویژه این طرح نهایت استفاده را ببرند. کاندیداها در طرح طراحی سایت کاندیدای مجلس ، می توانند بیوگرافی و زندگی نامه ، خلاصه سوابق ، برنامه های مدنظر ، طرح های ویژه حوزه انتخاباتی خود ، فرم های ارتباطات مردمی ، فرم های درخواست های مردمی ، آرشیو صوتی و تصویری ، اخبار و اطلاع رسانی و امکانات متنوع دیگر را در سایت قرار دهند.

در کنار کلیه این امکانات، نماینده مجلس می تواند با استفاده از پنل مدیریتی اختصاصی که توسط  شرکت طراحی سایت تدبیر وب ، در اختیار آن ها قرار داده می شود با معرفی اپراتور و تعیین سطح دسترسی های مختلف برای آنها، به مدیریت سایت خود بپردازد .

همچنین نمایندگان می توانند با استفاده از طرح اپراتوری شرکت تدبیر وب، به روز رسانی و پشتیبانی سایت خود را به کارشناسان شرکت طراحی سایت تدبیر وب واگذار نمایند.

گروه شرکت های تدبیر برای ایام انتخابات طرح ویژه طراحی سایت کاندیدای مجلس را ارائه کرده است که برای احزاب ، نمایندگان ، کاندیدا ها و نامزدهای انتخابات ، ضروری و قابل استفاده می باشد .

برخی از امکانات طراحی سایت کاندیدای مجلس :

1- معرفی، بیوگرافی و زندگی نامه

2- خدمات اجرایی یا نمایندگی

3- آرشیو عکس (گالری تصاویر)

4- آرشیو فیلم

5- آرشیو صوتی

6- آرشیو تالیفات و مقالات

7- آرشیو مصاحبه ها

8- انتشار اخبار و اطلاع رسانی

9- نظر سنجی

10- آمار بازدید کنندگان سایت

11- ارتباط با مردم

12- افتخارات و سوابق

13- پیشنهادات و انتقادات

14- معرفی برنامه و عملکرد نماینده

15- پیوند ها و لینک های مرتبط و مفید

16- معرفی حوزه انتخابیه

17- معرفی جاذبه های فرهنگی و توریستی

قدم چهارم4

قدم چهارم

زمانبندی و تحویل 2مرحله ای سایت
قدم سوم3

قدم سوم

طراحی ساختار اولیه و نقشه سایت
قدم دوم2

قدم دوم

جلسه حضوری و عقد قرارداد
قدم اول1

قدم اول

مشاوره و مقایسه دموها و پلن ها

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟ عدد ۱۰ را به ۳۰۰۰۷۸ ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

شما می توانید درخواست های طراحی سایت خود را به شماره فکس ۷۷۱۸۴۹۷۸ – ۰۲۱ ارسال نمایید.