طراحی سایت داروخانه (طراحی وب سایت داروخانه)

چرا داروخانه ها نیاز به استفاده از طرح طراحی سایت داروخانه تدبیر وب دارند؟ اساسا طراحی سایت داروخانه چه منافعی را برای داروخانه ها به همراه دارد؟ طراحی سایت داروخانه ها برای ارائه چه خدماتی مناسب می باشند؟

داروخانه ها در کنار بیمارستان ها و کلینیک ها ، از اهمیت فوق العاده ای برخوردارند . جایگاه ویژه داروخانه ها در توسعه خدمات درمانی و افزایش رضایت بیماران از خدمات پزشکی ، استفاده از تکنولوژی های جدید در این زمینه را حائز اهیمت می نماید. طرح طراحی سایت داروخانه ، به مدیران و صاحبان داروخانه ها کمک می نماید تا با بهره گیری از امکانات طراحی سایت داروخانه ، جهت اتوماسیون و مکانیزه کردن سیستم پاسخگویی و افزایش رضایت مراجعه کنندگان و بیماران اقدام نمایند.

باید توجه داشت به ازای هر مراجعه به پزشکان و مراکز درمانی یک نسخه برای بیماران نوشته می شود که این موضوع سبب گشته است داروخانه ها جزو مراکز پرازدحام ، شلوغ و پر تنش باشند. این موضوع در داروخانه های شهرهای بزرگ و ابرشهرهایی همچون تهران ٬ کرج ٬ مشهد ٬ اصفهان ، شیراز ، تبریز و … بیشتر به چشم می آید . طرح طراحی سایت داروخانه ، به مدیران داروخانه ها و سرمایه گذاران بخش دارویی کمک می نماید تا با کمترین هزینه به مدیریت و اتوماسیون داروخانه پرداخته و بهره وری و کارآیی داروخانه را افزایش دهد.

پرسش و پاسخ بیماران ، اطلاع از داروهای خاص ، ساخت داروهای ترکیبی ، پیگیری داروهای بیماران صعب العلاج ، داروهای بیماران سرطانی و… از جمله موارد متعدد ایجاد تجمع و افزایش زمان انتظار مراجعه کنندگان به داروخانه ها می باشد.  از همین رو طراحی سایت داروخانه می تواند درصد بسیاری از این مصائب و معضلات را از پیش پای مدیران و صاحبان داروخانه ها بردارد.

pharmacy-site-design
طراحی سایت داروخانه امکانات متنوع از جمله معرفی داروهای مختلف، معرفی محصولات داروخانه ، فروش آنلاین محصولات دارویی ، فروش آنلاین دارو ٬ دریافت سفارش ساخت داروهای ترکیبی، معرفی دارو های مختلف ٬ عوارض ناشی از استفاده داروها، تبلیغات محصولات دارویی و … شامل می شود.

کلیه مدیران ، مالکان و صاحبان داروخانه های دولتی و خصوصی در سرتاسر کشور می توانند برای اطلاع از مزایا بیشمار پکیج طراحی سایت داروخانه با کارشناسان مجموعه تدبیر وب تماس حاصل نمایند.

مجموعه تدبیر وب مفتخر است به عنوان مشاور و مجری طرح طراحی سایت داروخانه امکانات بسیاری را جهت تسهیل در امور اداره داروخانه ها فراهم آورده است.

 گروه شرکت  های تدبیر

pharmacy-sitedesign

برخی از امکانات طراحی سایت داروخانه ها :

1- معرفی داروها و نحوه استفاده
2- معرفی محصولات داروخانه
3- فروش آنلاین دارو
4- فروش آنلاین محصولات دارویی
5- فروش لوازم بهداشتی و سلامتی
6- اطلاع رسانی پزشکی
8- اطلاعات دارویی
9- عوارض ناشی از داروها
10- اخبار و مقالات دارویی
11- راهکارهای پیامکی داروخانه
12- استعلام داروهای موجود
13- دانستنی های دارویی
14- اعلام تازه های دارویی
15- دریافت سفارش ساخت دارو
16- تبلیغات محصولات دارویی
17- تبلیغات محصولات پزشکی
18- تبلیغات محصولات بهداشتی

قدم چهارم4

قدم چهارم

زمانبندی و تحویل 2مرحله ای سایت
قدم سوم3

قدم سوم

طراحی ساختار اولیه و نقشه سایت
قدم دوم2

قدم دوم

جلسه حضوری و عقد قرارداد
قدم اول1

قدم اول

مشاوره و مقایسه دموها و پلن ها

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟ عدد 102 را به ۳۰۰۰۷۸ ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

همچنین با شماره های 77185886 – 77184978 – 77276433 – 77276426 – 77276399 می توانید تماس حاصل نمایید.

شما می توانید درخواست های طراحی سایت خود را به شماره فکس ۷۷۱۸۴۹۷۸ – ۰۲۱ ارسال نمایید.