تدبیر وب ، برترین مجموعه ارائه دهنده کلیه خدمات تحت وب

tadbirweb-iconآیا از مراجعه به چندین شرکت برای کارهای طراحی سایت، تبلیغات ، خدمات پیام کوتاه، طراحی گرافیک و … خسته شده اید؟

آیا به دنبال یک مجموعه واحد برای انجام کلیه امور تحت وب و تبلیغات اینترنتی و تبلیغات حرفه‌ای می‌باشید؟

آیا به دنبال یک شرکت معتبر برای انجام امور فناوری اطلاعات و خدمات فضای مجازی می‌باشید؟

آیا کیفیت، اعتبار، امنیت، تخصص، ثبات، مهارت و تجربه برای شما مهم است؟

مجموعه تدبیر وب : مبتکر ، طراح و مجری کلیه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات

چرا تدبیر وب

تعهد ما به رضایت مشتریان

ما خود را متعهد به افزایش رضایت مشتریان از خدمات و محصولات خود می‌دانیم. ما می‌دانیم رضایتمندی مشتریان در هر لحظه امری توقف‌ناپذیر است و تمامی تیم حرفه‌ای ما به این موضوع واقف است. پیشنهاد ما برای رضایت روزافزون مشتریان ارائه خدمات پشتیبانی ۷/۲۴ برای تمامی مشتریان است. خدمات پشتیبانی به صورت حضوری، تلفنی و پورتال مشتریان ۲۴ ساعته می‌باشد. خدمات پشتیبانی برای مشتریان طراحی سایت، خدمات هاست و دامنه و خدمات سرورهای اختصاصی و مجازی به صورت حرفه‌ای و با رعایت اصول و استانداردها ارائه می‌گردد.

مجوزهای قانونی

تدبیر وب مفتخر است که عضو رسمی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، شورای عالی انفورماتیک، انجمن انفورماتیک ایران، انجمن ناشران دیجیتال می‌باشد. همچنین کلیه فعالیت‌های مجموعه در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت گردیده است. مجموعه تدبیر از سال ۱۳۹۰ به عنوان اولین شرکت در حوزه ICT از سازمان توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت معدن و تجارت نماد اعتماد تجارت الکترونیکی دریافت نمود. مجموعه مجموعه تدبیر تنها مجموعه دارای 5 نماد اعتماد تجارت از وزارت صنعت معدن و تجارت است.

افتخارات متعدد

تدبیر وب جزو ۱۰ شرکت برتر خدمات میزبانی، طراحی، برنامه‌نویسی و کلیه خدمات تحت وب، در ایران بوده و دارای تاییدیه‌های بین‌المللی نظیر ISO10015:2003 و ISO10002:2004 و ISO9001:2008 و ISO10015:1999 از کشور انگلستان و ISO27001:2005 و ISO10004:2004 و OHSAS18001:2007 و ISO14001:2004 از ایتالیا می‌باشد. بالاترین افتخار ما همراهی و همکاری با بیش از چندصد کسب‌وکار، شرکت و سازمان در عناوین شغلی مختلف و خدمت‌رسانی با کیفیت برتر در خدمات متنوع در صنعت IT و ICT و توسعه این صنعت می‌باشد.

نمایندگی رسمی بهترین‌های IT

مجموعه شرکت های تدبیر با ثبت برند بین المللی On Sun Line و عقد قرارداد با مجموعه‌های قوی، پیشرو و توانمند بین‌المللی یکه‌تاز عرصه اخذ نمایندگی از برندهای معتبر بین‌المللی در ایران می‌باشد. نمایندگی رسمی Redstation انگلستان، نمایندگی رسمی DirectAdmin کانادا، نمایندگی رسمی Resello هلند، نمایندگی رسمی Resellerclub هند و… ازجمله افتخارات مجموعه تدبیر وب می‌باشد. همچنین همکاری رسمی با hetzner آلمان، OVH فرانسه، Worldstream هلند و Yesup کانادا و… نیز از نقاط درخشان در کارنامه فعالیت‌های بین‌المللی مجموعه تدبیر است. استفاده از تجربیات شرکت‌های بزرگ فناوری اطلاعات جهان و سعی در بومی‌سازی و ورود تکنولوژی‌های نوین به ایران عزیز از اهداف بلندمدت مجموعه می‌باشد.

بهترین کنترل پنل‌ها و سایت سازها

ما با استفاده از بهترین کنترل پنل‌ها از جمله سی‌پنل و دایرکت‌ادمین و … و نرم‌افزارهای رایگان سایت ساز این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا در اسرع وقت سایت خود را راه‌اندازی نمایید. شما می‌توانید از امکانات متنوع کنترل‌پنل‌ها از جمله: ساخت ایمیل‌های اختصاصی، مدیریت ایمیل‌ها، آمار دقیق وب‌سایت، مدیریت پایگاه داده و… به راحتی استفاده نمایید. لازم به ذکر است مجموعه تدبیر با دراختیار داشتن نمایندگی رسمی از شرکت‌های بین المللی و با سیاست تعامل، موفق به بی اثر کردن تحریم‌های ظالمانه علیه کشور عزیزمان گشته و کاربران ما بدون دغدغه از کلیه امکانات کنترل‌پنل‌ها با لایسنس رسمی استفاده نموده‌اند. همچنین امکان نصب کلیه سایت‌سازهای رایگان بر روی هاست‌ها وجود دارد.

برند ثبت شده بین المللی

گروه شرکت‌های تدبیر با مذاکرات و تلاش فراوان موفق به ثبت برند ONSUNLINE به عنوان یک برند رسمی در حوزه IT در اروپا گردیده است. این برند در حال حاضر دارای نمایندگی رسمی در کشورهای انگلستان، هلند، فرانسه، آلمان، کانادا و آمریکا می باشد. این موضوع سبب گردیده است در زمان تحریم‌ها، هیچ یک از خدمات مجموعه دچار حتی یمک ثانیه قطعی نباشد. همچنین با آدرس رسمی در کشور انگلستان و لهستان و مدارک قانونی، کلیه پرداخت‌های ارزی مجموعه مجموعه تدبیر از طریق ویزاکارت و پی‌پال قانونی و مطمئن مجموعه پرداخت گردیده است. امنیت و ثبات پایدار نتیجه سال‌ها تلاش بخش برون مرزی مجموعه بوده است تا در خدمت‌رسانی به مشتریان کوچکترین خللی وارد نشود.

میزبانی وب قابل اعتماد

در بازار کنونی شرکت‌ها و افراد متعدد معتبر و نامعتبر در زمینه میزبانی وجود دارند. ما برای شما یک پلتفرم امن و قابل اعتماد ارائه می نماییم تا شما بتوانید کسب و کار خود را به راحتی بر روی این بستر با آرامش خیال و سادگی، توسعه و گسترش دهید. تیم فنی و پشتیبانی ما ۳۶۵/۷/۲۴ در حال رصد و نظارت دقیق بر روی سرورها می باشند و هر روز به دنبال راهکارهای نوین برای افزایش و بهبود کیفیت خدمات می‌باشند. متاسفانه عدم وجود متولی رسمی و واحد سبب گردیده افراد سودجو بدون هیچ تعهدی وارد این بازار حساس و دانش بنیان گریده و به دنبال منافع کوتاه مدت، خاطر کابران را آزرده سازند. به همین دلیل توجه به قابلیت‌ها و مجوز‌های مجموعه امری مهم برای یک انتخاب صحیح می‌باشد.

بهره‌گیری از بهترین دیتاسنترها

سرورهای ما در دیتاسنترهای معتبر جهان در انگلستان، آلمان، هلند، کانادا و آمریکا قرار دارند. ما در این دیتاسنترها از امکانات فراوانی با استفاده از دانش روز جهانی بهره می‌بریم تا امنیت اطلاعات شما و کیفیت مطلوب خدمات خود را تضمین نماییم. شما می‌توانید با آسایش خیال از علم روز جهانی برای توسعه بازار کار خود بهره‌مند شوید. سرمایه‌گذاری بلندمدت مجموعه تدبیر وب در دیتاسنترهای سراسر جهان و اکتفا نکردن به یک کشور و یک دیتاسنتر، سبب گردیده است بدون کوچکترین مشکلی اطلاعات مشتریان همواره در دسترس قرار گیرد و بر فرض وجود کوچکترین مشکلی از سوی یک کشور به سرعت دیتاسنتر دیگری جایگزین گردد و کمترین خللی در ارائه خدمات به وجود نیاید.

بهره‌گیری از توانمندی داخلی

نظر به رشد روزافزون صنعت IT در کشور، مجموعه تدبیر وب نیز با بهره‌گیری از توانمندی داخلی در دیتاسنترهای آسیاتک، پارس آنلاین، افرانت و … به توسعه شبکه سرورهای خود پرداخته تا قدم در مسیر توسعه و خودکفایی صنعت IT ایران بردارد. ما معتقدیم که راه موفقیت و پیشرفت از میان خیل عضیم جوانان خلاق و با بهره‌گیری از توانایی‌های داخلی می‌گذرد. مجموعه مجموعه تدبیر در راه توسعه و بومی سازی تکنولوژی های جدید پیشرو و پیشگام بوده و درجهت حفظ اسناد بالادستی توسعه کشور و عمل به توصیه‌های مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران، در امر بومی‌سازی و توسعه تجارت الکترونیک و افزایش توانایی صنعت IT در کشور، از هیچ اقدامی فروگذار ننموده است.