طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

Graphic Design tadbirwebآیا به دنبال یک تیم حرفه‌ای، باتجربه و خلاق برای ارائه ایده‌های جدید و اجرای آن‌ها می‌باشید؟

آیا به دنبال استفاده از نرم‌افزارهای به روز دنیا جهت طراحی اقلام تبلیغاتی خود می‌باشید؟

آیا به دنبال نوآوری و خلاقیت در طرح‌های گرافیکی مانند لوگو، ست اداری و…خود می‌باشید؟

آیا به دنبال آخرین دستاوردهای تبلیغاتی جهان در عرصه طراحی گرافیک می‌باشید؟

آیا می خواهید طرح‌های گرافیکی شما متمایز با رقبایتان باشد؟

graphic_design-tadbirweb

خدمات طراحی گرافیک

طراحی گرافیک اختصاصی

مجموعه تدبیر وب با کادر مجرب و حرفه ای در تمام زمینه های تبلیغاتی از شیوه های نوین طراحی بصورت کاملا اختصاصی استفاده کرده و با بکارگیری جدیدترین نرم افزارهای موجود در دنیا، طرحی متناسب با نیاز و سلیقه شما را، تا زمان جلب رضایت کامل، به شما ارائه می‌نماید.

طراحی لوگو

لوگو یک علامت یا نشان گرافیکی می باشد که معمولا توسط شرکت های تجاری، سازمان ها و یا حتی افراد حقیقی استفاده می شود و برای کمک به ارتقاء و به رسمیت شناختن فوری عمومی و متمایز کردن شرکت از رقبا می باشد. لوگو ها یا آرم ها ممکن است صرفا گرافیکی (نمادین یا سمبلیک/ آیکونیک) و یا طراحی شده از نام سازمان علامت یا (لوگوتایپ / Logotype) تشکیل شده است.

طراحی لوگو، یکی از حوزه های مهم در طراحی گرافیک می باشد، و یکی از مشکل ترین زمینه ها برای حرفه ای شدن. لوگو تصویری است که نماد یک سازمان میشود. از آنجایی که آرم به منظور نشان دادن علامت های تجاری، هویت شرکت و به رسمیت شناختن و شناساندن فوری شرکت به مشتری می باشد، به ندرت آن را طراحی مجدد می کنند.

رنگ در نظر گرفته شده در به رسمیت شناختن برند تجاری مهم است، اما نمی بایست آن را بعنوان یک جزء جدایی ناپذیر طراحی آرم، که می تواند با کاربرد های خود در تضاد باشد در نظر گرفت. برخی از رنگ ها با احساسات خاص شکل و ارتباط گرفته است و طراح می خواهد از این طریق آن را انتقال دهد. برای مثال، رنگ تند مانند قرمز، به منظور جلب توجه رانندگان در بزرگراه ها استفاده میشود و متناسب برای شرکت هایی که نیاز به توجه اینچنینی دارند می باشد. شرکت های که می خواهند احساسات میهن پرستانه را در خود حفظ کنند معمولا از رنگ های مورد استفاده در پرچم کشورشان استفاده می کنند. سبز اغلب مرتبط با بخش سلامت و بهداشت، و آبی روشن و یا نقره ای اغلب منعکس کننده مواد غذایی رژیمی می باشند. برای برند های دیگر، رنگ های ملایم و درصد خلوص پایین می تواند قابلیت اطمینان، کیفیت، آرامش، و یا صفاتی دیگر را برقرار کند.

Graphic-Design-tadbirweb

طراحی کارت ویزیت

به عقیده کارشناشان علوم بازرگانی، دومین رکن اساسی هر تجارت و تخصص ، داشتن یک کارت ویزیت حرفه ای و تاثیر گذار است. یک کارت ویزیت زیبا به غیر از این که حس زیبا شناسی مخاطب را تحریک میکند باعث میشود که تصویر بسیار مناسبی از شما و کسب و کارتان در ذهن وی حک شود و هر گاه جایی برند شما را میبیند و یا اسمی از شما و تخصصتان میشنود با نگاهی مثبت و تبسمی صمیمانه در مورد شما سخن بگوید و این امر کاملا مشخص است که مهمترین رکن یک تجارت موفق ، مشتریان آن کسب و کار هستند و زمانی که شما یک تصویر زیبا در ذهن مخاطبتان دارید پس در شغلتان نیز به موفقیتی چشمگیر خواهید رسید. ما در مجموعه طرحان با توجه به نکات زیر طراحی یک کارت ویزیت جذاب و تاثیر گذاررا یکی ازعوامل موفقیت یک تجارت می دانیم :

۱) هر شغل یا تخصصی که دارید برای ثبت برند یا اسم تان در ذهن مخاطب نیاز به دو رکن اساسی دارید

۱– لوگوی حرفه‌ای     ۲-کارت ویزیت تاثیر گذار

۲) طراحی کارت ویزیت مقوله ای بسیار مهم و حساس است زیرا کارت ویزیت تابلوی تبلیغاتی شما در دستان مخاطبتان است.

۳) استفاده از کارت ویزیت هایی با طراحی های غیر قابل قبول و پیش پا افتاده دو عیب اساسی دارد ۱– شأن کاری شما را پایین آورده و تصویر تخصص شما را در ذهن مخاطب خراب میکند ۲– اگر روزی به فکر طراحی یک کارت ویزیت خوب بیفتید ترمیم کردن آن تصویر ذهنی خراب بشیار زمان بر و پر هزینه خواهد بود.

۴) به جز تجارت های کوچک و بزرگ و کسب و کار های عمومی هر فرد با تخصص و یا مهارتی خاص نیاز به یک کارت ویزیت دارد. زیرا رایج ترین و ساده ترین شیوه مطرح شدن در تجارت است.

tadbirweb-graphic-design

اگر برای کسب و کار و یا تخصص خود ارزش خاصی قائل هستید ما با تجربه و سابقه کاری چندین ساله در کنار شما هستیم تا شما را در ارتقای سطح کیفی تجارتتان یاری نماییم.

جهت اطلاع از تخفیفات ویژه طراحی کامل لوگو، کارت ویزیت، ست اداری و … با ما تماس بگیرید.77276433-77276399-77276426