قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سرویس های تدبیر وب

قوانین و مقررات سرویس های تدبیر وب ، شامل کلیه قوانین و مقررات سرویس ها و خدمات و محصولات ارائه شده از سوی مجموعه تدبیر وب به مشترکان و کاربران می باشد. این قوانین و مقررات ، اصول و قواعد استفاده از سرویس ها و خدمات و محصولات تدبیر وب بوده و کلیه کاربران و مشترکان اعم از حقیقی و حقوقی ، نهادها ، سازمان ها ، ارگان ها و … موظف به رعایت این قوانین و مقررات می باشند.

به دلیل آنکه این قوانین و مقررات حدود فعالیت مشترکان و کاربران را معین می نمایند، در صورتی که مشترکان و کاربران از حدود این قوانین و مقررات تجاوز نمایند ، تدبیر وب موظف می باشد برای رعایت حقوق سایر کاربران و مشترکان با نهایت شدت با خاطیان و متخلفان برخورد نماید. بنابراین توصیه می شود پیش از استفاده و سفارش هر یک از محصولات ، قوانین و مقررات مرتبط را به دقت مطالعه بفرمایید تا دچار مشکلات بعدی نشوید.

لازم به ذکر است قوانین و مقررات وضع شده تنها برای حفظ کیفیت و حقوق مصرف کنندگان وضع گردیده است. بنابراین احترام به این قوانین و مقررات و رعایت آن ها ، احترام به سایر هموطنان و کاربران می باشد.

تدبیر وب خود را متعهد و موظف به اجرای این قوانین و مقررات ، تحت هر شرایطی می داند. محدوده وضع این قوانین و مقررات ، قوانین موضوعه و قوانین تجارت الکترونیک و سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد.

terms-and-conditions-tadbirweb

توجه: تدبیر وب ( مجتمع فناوری اطلاعات تدبیر ) می تواند قوانین مرتبط را در هر زمان که بخواهد،از طریق تغییر این سند و سایر قوانین در وب سایت، تغییر دهد. ما به شما توصیه می‌کنیم که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض شرکت بر این است که شما، آن تغییر را پذیرفته‌اید.

قوانین و ضوابط کاربران و مشترکان خدمات

لطفا به صورت کامل موارد زیر را مطالعه بفرمائید. رعایت این مطالب برای کاربران الزامیست و در صورت عدم رعایت مقررات، شرکت مجاز است، سرویس مشتری را بدون عودت هزینه پرداختی قطع نماید.

قوانین کاربران و مشترکان

کلیه کاربران سرویس‌های مجموعه تدبیر وب و کلیه اشخاص پس از تهیه هر یک از سرویس‌های مجموعه تدبیر ، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس مجموعه تدبیر وب  می باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر کاربران اینترنت و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است کهمجموعه تدبیر وب  از سرویس آنها استفاده می‌کند.

این شرایط جامع و کامل نبوده و مجموعه تدبیر وب حق اضافه، حدف یا تغییر بندهای آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبگاه www.tadbirweb.com برای خود محفوظ می دارد.

هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی کاربران از این شرایط می بایست از طریق ایمیل یا فکس به صورت کتبی به مجموعه تدبیر وب اعلام گردد.

رعایت قوانین موضوعه کشور

تمامی کاربران ملزم به تبعیت از قوانین جمهوری اسلامی ایران درج شده در وبسایت ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایرانی ، قوانین تجارت الکترونیک و قوانین محتوای مجرمانه پلیس فتا می باشند.
هر گونه تخطی از مفاد ذکر شده در قوانین جرائم رایانه‌ای منجر به غیر فعال شدن اکانت کاربر خواهد گردید.
ارایه سرویس به وب سایت های با محتوی مستهجن، همسریابی، سیاسی و فروش وی پی ان در حال حاضر مقدور نمی باشد.

تعهدات شرکت

مجموعه تدبیر وب متعهد می گردد كه در قبال دريافت مبلغ تعيين شده، خدمات خود را با شرايط ذكر شده در مشخصات مجموعه ها و همچنين انتخاب كاربر، با توجه به فرمی كه كاربر ارسال می كند، به وی ارائه نمايد.

مالکیت سرویس‌ها

مجموعه تدبیر وب تنها کسی را به عنوان مالک واقعی سایت می شناسد که سایت را خریداری و به نام خود ثبت نموده باشد، مگر اینکه به وجه ملزمی نمایندگی او در خرید و به ثبت رساندن سایت، دامنه و سایر خدمات، محرز و مشخص شده باشد. بنابراین ، اطلاعات نهایی ثبت نامی در سایت، به منزله مالک سرویس ها ، خدمات و محصولات خریداری شده اعم از هاست – دامنه – طراحی وب سایت و … می باشد.

بنابراین در صورتی که مشتری برای خرید سایت، نماینده بفرستد و این نماینده بنام شخص خودش ثبت  نام نماید، مجموعه تدبیر وب مسئولیتی در این زمینه عهده دار نبوده و نماینده مالک سایت می باشد.

خواهشمند است دقت لازم را در این زمینه مبذول نمایید، چراکه این قانون برای کلیه خدمات و محصولات مجموعه تدبیر وب صادق می‌باشد. لذا در تکمیل اطلاعات کاربری در زمان خرید محصولات و خدمات کمال دقت را بنمایید.

مجموعه تدبیر وب موظف به رجوع به قراردادهای کتبی منعقد شده در این زمینه نمی باشد و اطلاعات وارد شده در سایت ملاک عمل می باشد.

تعهدات کاربر

– کاربر متعهد می شود که تمامی تیکت های پشتیبانی را به زبان فارسی تایپ و ارسال کند.

– کاربر متعهد می شود تا از ارسال تیکت‌های مکرر و در یک موضوع جدا خودداری کند.

– کاربر موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال تیکت پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید.

– کاربر موظف است هنگام ارسال تیکت، سرویس مربوطه، عنوان تیکت، و متن تیکت را به درستی و با توضیحات کامل وارد نماید تا در پاسخگویی اپراتورهای شرکت وقفه ایجاد نشود و در نهایت در حل مشکل کاربر تسریع گردد.

– کاربر متعهد می شود که در تمامی تیکت های پشتیبانی موضوع تیکت را به درستی یادداشت نماید و از ارسال عناوین همچون “سوال” ، “مشکل” ، “درخواست” ، “خواهش” ، “انجام کارها” ، “پیگیری” ، “نارضایتی” ، “تشکر” و …. اکیدا خودداری نماید. در صورت تکرار موارد از سوی کاربر، سرویس وی بدون اطلاع قبلی، به طور کامل قطع می گردد و هیچ پاسخی از سوی کاربر مسموع نخواهد بود.

– کاربر اهمیت تیکت را بایستی با توجه به اهمیت واقعی تیکت انتخاب کند و نبایستی بدون دلیل اهمیت “ضروری” را انتخاب کند. وضعیت ضروری تنها برای مواردی اعم از Down بودن سرور، در دسترس نبودن سرویس و… می باشد.

– طبق ماده 609 قانون مجازات اسلامی، هر کس به کارمندان دولت، موسسات و شرکت‌ها در حین انجام وظیفه توهین نماید، از 3 الی 6 ماه حبس یا 74 ضربه شلاق و 500 هزار تومان جریمه نقدی محکوم می‌گردد.‌

– در صورتیکه مشتری اقدام به توهین ، فحاشی و ناسزا به هر شکل و هر نحو بنماید قرارداد او به طور یک طرفه فسخ و مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد. طبق قانون مجتمع فناوری اطلاعات تدبیر حق شکایت و پیگرد قانونی از طریق مراجع ذیصلاح را برای خود محفوظ می داند.

منابع سرورهای اشتراکی

به هر وب سایت که بیش از حد متعارف از منابع سرور (مانند CPU، Ram یا شبکه ویا سایر مواردی که در اینجا به آنها اشاره نشده است) استفاده کند گزینه های “ارتقا یا پرداخت هزینه اضافه” (بسته به موارد ومیزان مصرف بیش از حد)، “کاهش مصرف تا رسیدن به سطح متعارف” و “تهیه یکی از سرویسهای اختصاصی” پیشنهاد می شود.

مجموعه تدبیر وب تنها تعیین کننده حدود متعارف استفاده از منابع سرور خواهد بود.

همچنین هر وب سایت یا سرویسی که بدین شکل موجب اختلال در کارایی و سرعت سرور یا شبکه شود بدون اخطار قبلی قطع خواهد شد.

بنابراین برنامه هایی نظیر vbseo , rapidleech, sharetornix, dolphine, phpfox و برنامه های مشابه که نیاز به منابع سرور بالایی دارند اجازه نصب شدن بر روی اکانت های اشتراکی نداشته و در صورت مشاهده غیر فعال خواهند شد.

ارسال ایمیل گروهی، تبلیغاتی و اسپم

ارسال هرگونه ایمیل تبلیغاتی یا گروهی ناخواسته (اسپم)، صرف نظر از باری که بر روی میل سرور ایجاد می کند ممنوع می باشد. همچنین هر وب سایت نمی تواند بیش از 100 ایمیل در روز ارسال کند. سرویس متخلف بلافاصله و برای همیشه قطع خواهد شد. مجموعه تدبیر وب منحصرا حق تشخیص این تخلف را برای خود محفوظ می دارد

همچنین به منظور کنترل اسپمینگ و جلوگیری از لیست شدن آدرس آی.پی سرور میزبان در لیست های اسپم و نیز فراهم آوردن شرایط روان و مناسب برای ارسال ایمیل توسط تمامی سرویس های هاستینگ موجود بر روی سرور، افزایش تعداد ایمیل مجاز برای ارسال در هر ساعت از طریق سرویس هاستینگ شما به مقدار مورد نظر شما در شرایط زیر امکانپذیر می باشد: در صورتیکه قصد ارسال ایمیل برای لیستهای ایمیل (ارسال یک پیام به صورت گروهی برای تعداد زیادی آدرس ایمیل ) را دارید می بایست موراد زیر از طرف شما مورد توجه قرار گرفته و رعایت گردد.

1-ارسال انبوه ایمیل در یک لحظه به آدرس های ایمیل سرویس دهنده های میل بزرگ مانند یاهو، جی میل، هات میل، آمریکن آنلاین اغلب باعث می گردد که این سرویس دهنده ها رفتار میل سرور میزبان سرویس را غیر عادی و مشکوک به اسپم تلقی کرده و آی.پی میل سرور را به صورت موقت بلاک کنند و این موضوع باعث می گردد که ایمیل های ارسالی از سرویس شما و سایر کاربران با تاخیر توسط این سرویس دهنده ها دریافت و موجبات نارضایتی سایر کاربران فراهم گردد. به همین دلیل پیشنهاد ما ارسال ایمیل به صورت زمانبندی شده و در بسته های کوچک (مثلا ارسال ۱۵ ایمیل در هر دقیقه) با استفاده از اسکریپت های ارسال ایمیل از طریق کرون جاب می باشد. به عنوان مثال برنامه phplist یک برنامه مناسب برای ارسال ایمیلهای گروهی به صورت زمانبندی شده از طریق کرون جاب می باشد. چنانچه برنامه مدیریت محتوای مورد استفاده شما این قابلیت را فراهم می کند شما می توانید با انجام تنظیمات مورد نیاز به راحتی برای ارسال ایمیل های گروهی به صورت زمانبندی شده اقدام کنید.

2-در صورت ارسال گزارش اسپم توسط کاربران سرویس دهنده های ایمیل بزرگ مورد اشاره در بند قبلی برای یک ایمیل ارسالی از طرف سرویس شما به آدرس ایمیل آنها و افزایش تعداد این گزارشات، این سرویس دهنده ها اقدام به بلاک کردن موقت یا دائمی آدرس آی.پی میل سرور سرور میزبان سرویس شما و یا دامین های شما خواهند نمود و این موضوع مشکللاتی را در ارسال ایمیل به کاربران این سرویس ها برای شما و سایر کاربرانی که سرویس آنها بر روی سرور میزبان سرویس شما قرار دارند ایجاد خواهد کرد. برای کاهش بروز این مشکل بهترین راه حل عدم ارسال ایمیل برای افرادی که مایل به دریافت ایمیل از طرف شما نیستند می باشد. به همین منظور می بایست در لیست های ایمیل خود هنگام ثبت نام افراد تایید عضویت آنها در لیست و نیز تایید آنها برای دریافت ایمیل های خبری و دوره ای دریافت گردد. همچنین می بایست لینک مناسب درخواست حذف ایمیل کاربر مقصد از لیست خبری شما در تمامی ایمیلهای ارسالی از لیستهای ایمیل شما تعبیه گردد. در این صورت چنانچه کاربری زمانی دیگر تمایل به دریافت ایمیلهای خبرنامه شما نداشته باشد از طریق لینک مذکور اقدام به حذف آدرس ایمیل خود از لیست ایمیل شما خواهد کرد. فقدان لینک دی لیست مورد اشاره معمولا باعث می گردد که دریافت کننده ایمیل چنانچه تمایلی برای دریافت ایمیل از طرف شما را نداشته باشد اقدام به ارسال گزارش اسپم برای ایمیل های ارسالی شما به سرویس دهنده خود نماید.

3-سرویس دهنده های بزرگ ایمیل معمولا به ایمیلهای ارسالی به آدرسهایی غیر معتبر (آدرس های ایمیلی که وجود خارجی ندارند) بر روی سرویس های خود حساس می باشند. و در صورت بالا بودن تعداد ارسال این نوع ایمیل ها از یک میل سرور خاص، رفتار میل سرور مورد نظر را مشکوک به اسپم تلقی کرده و ممکن است اقدام به بلاک کردن آدرس آی.پی میل سرور مورد نظر به صورت موقت نمایند. برای جلوگیری از بروز این مشکلات می بایست مکانیزم های مناسب را مورد استفاده قرار دهید تا افراد ثبت نام کننده در میل لیست های شما نتوانند از آدرس های ایمیل جعلی برای ثبت نام استفاده کنند (به عنوان مثال پس از ثبت نام یک فرد در میل لیست شما، حتما یک ایمیل حاوی لینک تایید ثبت نام به آدرس ایمیل وارد شده توسط کاربر ارسال گردد و پس از اقدام کاربر برای تایید ثبت نام از طریق لینک ارسالی، عضویت کاربر در میل لیست قطعی گردد) همچنین می بایست به صورت روزانه ایمیلهای برگشت خورده ای را که از میل لیست های شما ارسال شده است را بررسی و آدرسهای ایمیلی که توسط سرویس دهنده مقصد فاقد اعتبار تلقی شده و وجود خارجی ندارند را شناسایی و از میل لیست خود حذف نمایید. ایمیل های برگشتی به میل باکس اکانت ایمیلی که به عنوان فرستنده در ایمیل های ارسالی توسط شما مورد استفاده قرار گرفته است ارسال می گردند.

رعایت موارد بالا از طرف شما علاوه بر جلوگیری از بروز مشکل برای آدرس آی.پی میل سرور سرور میزبان سرویس شما، باعث خواهد شد که ایمیلهای ارسالی از طرف شما به سرویس دهنده های ایمیل بزرگ در اسپم باکس این سرویس دهنده ها منتقل نگردد (البته رعایت موارد دیگری در این مورد نیز ضروری می باشد)

نصب چت‌روم

چت روم ها (Chat room ها) معمولا به میزان بالایی از منابع یک سرور را مصرف می کنند بنابراین امکان نصب آنها بر روی سرویسهای اشتراکی وجود ندارد.
کاربرانی که نیاز به نصب Chat room دارند می بایست از سرویس های اختصاصی مجموعه تدبیر وب استفاده نمایند.

اسرکیپت‌ها

قراردادن هرگونه اسکریپت که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد بدون اخطار قبلی حذف و ممکن است وب سایت متخلف برای همیشه قطع گردد.

IRC

انجام IRC بر روی کلیه سرویس های مجموعه تدبیر وب اکیدا ممنوع بوده و مجموعه تدبیر وب ضمن قطع سرویس متخلف، حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می دارد.

پشتیبان (بک آپ)

1-به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایل ها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای شرکت نگهداری نمایند.

2-در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

3-بک آپ گیری از سایت هایی که حجم آن ها بیش از 10 گیگابایت شده باشد انجام نخواهد شد و این گونه سایت ها بایستی به صورت جداگانه بک آپ خود را تهیه کنند.

4-مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس های سرورهای اختصاصی و مجازی صرفا به عهده خود خریدار می باشد و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

5-شرکت جهت امنیت بیشتر، از کلیه فایلهای خریداران بصورت هفتگی نسخه پشتیبان تهیه می کند. این نسخه پشتیبان حداکثر تا 1ماه نگهداری خواهد شد.

6-نسخه پشتیبان از بانک اطلاعاتی بصورت هفتگی گرفته می شود و یک هفته نگهداری می شود. شرکت تعهدی نسبت به صحت و کارکرد این نسخه ها ندارد.

7-تمام نسخه های پشتیبان بر روی محلی خارج از دسترسی خریدار نگهداری می شود.

8-شرکت تعهدی نسبت به ارائه رایگان داده های موجود در آرشیوهای خود به خریدار ندارد.

استفاده خلاف قوانین

کلیه سرویس های مجموعه تدبیر وب می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست)
•قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
•استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
•استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
•اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
•انتشار اکاذیب علیه دیگران
•کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
•سایت های فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی
•سایت های مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریستی طبق لیست دولت ایالات متحده آمریکا (با توجه به قرارگیری سرورها در آلمان، انگلستان، هلند، آمریکا و کانادا)

سوءاستفاده از سرورها و شبکه

مختل كردن امنیت سیستم یا شبكه ممنوع است و در صورت بروز چنین مسائلی مجموعه تدبیر وب حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی را محفوظ می دارد.
نمونه هایی از اختلال در امنیت سیستم یا شبكه شامل موارد ذیل می شود: دسترسی یا استفاده غیر مجاز از داده ها، سیستم یا شبكه، از جمله هر گونه تلاش برای جستجو، اسكن یا آزمایش آسیب پذیری یك سیستم یا شبكه، مداخله در خدمات ارائه شده به هر كاربر، میزبان یا شبكه، شامل: تلاش برای دسترسی به اطلاعات نامه های الكترونیكی، تلاش عامدانه برای پر كردن فضای یك سیستم، تلاش برای تغییر و یا حذف اطلاعات وب سایت ها بدون مجوز از مالکان آن ها و …

محدودیت تعداد فایل

تعداد فایل های بسیار بالا (بیش از 20 هزار فایل) باعث افزایش میزان کارکرد هاردیسک و مصرف بالای منابع می گردد، بنابراین در صورت نیاز به داشتن بیش از این میزان فایل در سرویس خود در برنامه هایی مانند آپلود سنتر عمومی و … امکان استفاده از سرویس های هاست اشتراکی برای این منظور مقدور نمی باشد.

محدودیت حجم فایل‌ها

مجموعه تدبیر وب محدودیت هایی برای حجم فایل‌ها و حجم بانکهای اطلاعاتی کاربران خود اعمال می‌کند که در پلن‌های فروش اعلام گردیده‌اند. از آنجایی که بانک‌های اطلاعاتی حجیم به شدت برکارایی سیستم دیتابیس اثر می‌گذارد لذا مجموعه تدبیر وب به کاربران خود توصیه می‌کند که حتی الامکان از ذخیره فایل های خود در دیتابیس خود داری کنند. کاربران که دارای دیتابیس های بسیار حجیم می‌باشند، می‌بایست سرویس خود را به یکی از پلان های سرور های مجازی یا اختصاصی ارتقا دهند.

ویروسها و سایر فعالیتهای تخریبی

استفاده از سرویس ها یا تجهیزات مجموعه تدبیر وب برای ایجاد یا ارسال ویروسها، كرمها یا تروجان های اینترنتی ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش برای ایجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است.

مسائل جنسی

استفاده از سرویس های مجموعه تدبیر وب برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل ممنوع است.

حریم شخصی و اطلاعات محرمانه

به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیطها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه مجموعه تدبیر وب تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از کاربران خود می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. مجموعه تدبیر وب هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی پذیرد.

رفع مسئولیت

خدمات مجموعه تدبیر وب به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز کاربر بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانت های کتبی و شفاهی در مورد سرویس های مجموعه تدبیر وب که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند. مجموعه تدبیر وب هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد. مجموعه تدبیر وب تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده ها روی سرور) نخواهد بود.

امور مالی

– تمامی سرویس های هاست دارای 24 ساعت زمان تست هستند که در صورت ناراضی بودن مشترک وجه مسترد شده به طور کامل بین 2 تا 7 روز کاری پس از طی مراحل حسابداری به حساب شما واریز خواهد شد.(به قوانین گارانتی بازگشت وجه رجوع نمایید.)

– مشترکینی که بعد از سپری شدن 24 ساعت زمان تست درخواست بازپرداخت وجه می نمایند باید دلیلی قانع کننده و یا مدرکی مستند ارائه نمایند. پس از گذشت 7روز از خرید سرویس هیچگونه درخواست بازپرداخت مورد بررسی قرار نمی‌گیرد.

– مشترک نباید قبل از درخواست باز پرداخت وجه بیش از 25 درصد از فضا ، پهنای باند یا سایر امکانات سرویس خریداری شده را استفاده کرده باشد.

– هزینه هایی مثل کانفیگ های مربوط به سرور، ثبت دامنه، آی پی و 500 تومان بعنوان کارمزد از مبلغ سرویس کسر خواهند شد.

– مبلغ شارژ شده در حساب کاربری به هیچ عنوان قابل بازگشت به حساب شما نیست و این مبلغ در حساب کاربری شما برای خرید های بعدی باقی خواهد ماند.

– در صورت ثبت دامنه، تا یکسال امکان جابه جایی وجود ندارد. پس از دوره یکساله و تمایل کاربر به جابه جایی، با پرداخت هزینه ترنسفر، امکان جابه جایی دامنه وجود دارد.

– در صورت وجود دامنه رنک دار، دامنه دارای سئو در صفحات گوگل و …. هزینه انتقال و جابه جایی توسط مجموعه تدبیر وب اعلام گردیده و پس از پرداخت هزینه، امکان جابه جایی وجود خواهد داشت.

توجه : مجموعه تدبیر وب حق تغییر قوانین مندرج در این قرارداد را در هر زمان، از طریق تغییر این سند در وب سایت، برای خود محفوظ می دارد. ما به شما توصیه می کنیم که به صورت دوره ای برای اطلاع از این تغییرات، به سایت مراجعه کنید. پس از هر تغییر فرض شرکت بر این است که شما، آن تغییر را پذیرفته اید.

با توجه به قاعده تسبیب و قاعده لاضررولاضرار و قانون مسئولیت مدنی مصوب 1339، هرگاه مشتری اعم از حقیقی یا حقوقی از طریق اقدامات خود سبب ورود ضرروزیان به شرکت را فراهم نماید موظف است، ضرروزیان وارده را جبران نماید.

محتویات سایت

محتویات وب سایت باید 100% مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.
مشتری مجاز به استفاده از وب سایت خود در زمینه هک و کرک و کلیه شاخه ها و زیر شاخه های آن نمی باشد.
مشتری مجاز به قرار دادن برنامه های عبور از فیلتر بر روی وب سایت خود نمی باشد.
مشتری مجاز به قرار دادن برنامه های شامل قوانین کپی رایت بر روی وب سایت خود نمی باشد.
توجه : در صورت مسدود شدن وب سایت توسط مسئولین ذیربط، هیچ مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد.
از آنجایی که نام کاربری و کلمه عبور وب سایت در اختیار مشتری بوده ورود و کنترل محتویات وب سایت توسط مشتری انجام می شود، لذا مجموعه تدبیر وب هیچ مسئولیتی در قبال محتویات وب سایت نخواهد داشت و کلیه مسئولیت ها به عهده مشتری می باشد.

امنیت اطلاعات

مشتری موظف است رمز دامنه و هاست خود را پس از دریافت سریعا تعویض نماید، حفاظت از رمز جدید دامنه و هاست به عهده مشتری می باشد و شرکت هیچ مسئولیتی در این رابطه ندارد.
کلیه فایل های درون شاخه اصلی سایت قابل مشاهده و دسترسی برای عموم می باشد، از قراردادن فایل های خصوصی مثل بانک اطلاعاتی در این شاخه خود داری فرمائید.

طراحی سایت و طراحی گرافیک

مشتری موظف است قوانین مرتبط با طراحی سایت و طراحی گرافیک را پیش از سفارش مطالعه نماید. مسئولیت عدم مطالعه قوانین به عهده مشتری می باشد و شرکت هیچ مسئولیتی در این رابطه ندارد.

گارانتی بازگشت وجه

بازگشت وجه ۷ روز پس از خرید و فعال‌سازی سرویس ، طی درخواست مشتری با اعلام شماره حساب و یا شماره کارت شتاب و ظرف مدت حداکثر سه روز کاری به انجام خواهد رسید.
لذا در سفارش پنل های ارسال پیامک و سرویس‌های مجموعه تدبیر وب هیچگونه ریسک جهت متقاضیان وجود نخواهد داشت.
شایان ذکر است موراد ذیل شامل گارانتی بازگشت وجه نمی ‌شوند:
1-هزینه ثبت، تمدید و انتقال دامنه‌
2-هزینه خرید سرورهای اختصاصی و مجازی
3-هزینه خرید لایسنس‌ها
4-هزینه پیامک های ارسالی و دریافتی
5-هزینه شماره های اختصاصی
6- هزینه هر نوع طراحی پس از ارسال فایل های طراحی
7- هزینه هر نوع طراحی سایت پس از ارسال نام کاربری و رمز عبور به مشتری
8- هزینه هر نوع برنامه‌نویسی
9- هزینه اعطای هر نوع نمایندگی

عقد قراردادها و تقدم قوانین

هیچ‌گونه قرارداد و توافق کتبی یا شفاهی نمی‌تواند ناقض این قوانین بوده و اساس توافقات و قراردادهای مجموعه تدبیر وب ، قوانین منتشر شده در این وب‌سایت می‌باشد.

کاربر و متقاضی طراحی سایت موظف است قوانین مرتبط با طراحی سایت و طراحی گرافیک را پیش از سفارش مطالعه نماید. مسئولیت عدم مطالعه قوانین به عهده کاربر می باشد و شرکت هیچ مسئولیتی در این رابطه ندارد.

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟ عدد 201 را به ۳۰۰۰۷۸ ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.