طراحی سایت بیمارستان (طراحی وب سایت بیمارستان)

چرا بیمارستان ها نیاز به استفاده از طرح طراحی سایت بیمارستان تدبیر وب دارند؟ اساسا طراحی سایت بیمارستان چه منافعی را برای مدیران و صاحبان بیمارستان ها به همراه دارد؟ طراحی سایت بیمارستان ها برای ارائه چه خدماتی مناسب می باشند؟

بیمارستان ها از جمله سازمان های بزرگ و شرکت های بزرگ خدماتی در سرتاسر دنیا به شمار می آیند.  در کلیه سازمان هایی که تعدد پرسنل و تعدد خدمات وجود دارد نیاز به بهره گیری از روش های نوین و هوشمندانه در مدیریت است. چرا که انجام کلیه امور اداری ، مالی ، پرسنلی و … نیاز به صرف هزینه های هنگفت در روش های سنتی و قدیمی دارد . استفاده از طراحی سایت بیمارستان از جمله موارد مهم و کلیدی است که مدیران موفق و هوشمند در مدیریت بیمارستان می توانند از آن بهره برداری نمایند.

در مجموعه تدبیر وب این امکان برای صاحبان و مالکان و مدیران بیمارستان ها فراهم شده است که با استفاده از خدمات طرح طراحی سایت بیمارستان ، اقدام به راه اندازی یک وب سایت کامل جهت مدیریت کلیه خدمات و اتوماسیون سیستم بیمارستان نمایند. واضح و مبرهن است که طراحی سایت بیمارستان یک راهکار مناسب برای کنترل ، مدیریت و اتوماسیون بیمارستان ها می باشد.

hospital-site-design

طراحی سایت بیمارستان ، یک راهکار نوین جهت مدیریت کارآمد ، موثر و کم هزینه برای یک بیمارستان است. در این سیستم نوین با طراحی سایت بیمارستان با استفاده از تکنولوژی های  روز دنیا و بهره گیری از تخصص های بسیار پیشرفته مجموعه تدبیر وب می توان بر مشکلات و مسائلی همچون تعدد پرسنل ، مراجعات فراوان ، خدمات متنوع درمانی ، آزمایشگاهی ، فیزیو تراپی ، روان پزشکی و… ، تنظیم تایم شیت های پیچیده پرستاران و جراحان ، برنامه ریزی اتاق های عمل و صف جراحی ، و صدها مورد دیگر  فائق آمد.

طراحی سایت بیمارستان زمانی اهمیت دوچندان می یابد که توجه داشته باشیم موضوع خدمات قابل ارائه در این سازمان عظیم ، ارتباط مستقیم با جان انسان ها دارد.

از دیدگاه توسعه دهندگان و طراحان و مهندسان فضای آی تی مجموعه تدبیر وب ، ارائه خدمات در بستر اینترنت و وب یکی از راهکارهای مورد قبول در جهت استاندارد سازی خدمات ارائه شده در بیمارستان می باشد. این امر در کلیه کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه کاملا مشهود است. بنابراین استفاده از طرح  طراحی سایت بیمارستان مجموعه تدبیر وب یک راهکار بی بدیل در امر مدیریت و ارائه خدمات کیفی با استاندارد جهانی به بیماران می باشد.

hospital-site-design-tadbirweb

ارائه خدمات متنوع درمانی که شامل بر خدمات پیش از درمان – خدمات حین درمان و خدمات پس از درمان می باشد ، سبب پیچیدگی امور در یک بیمارستان می گردد.

طراحی سایت بیمارستان و طراحی وب سایت بیمارستان بهترین روش جهت تحقق اهداف ذاتی یک بیمارستان است و به جرات می توان اذعان داشت که هیچ آلترناتیو و جایگزینی برای آن وجود ندارد.

طراحی سایت بیمارستان ، توسط شرکت تدبیر ابتدا با مطالعات دقیق در کلیه فرایند ها و امور جاری و ساری در یک بیمارستان آغاز می گردد. براساس این مطالعات ، یک استراتژی موثر و خلاقانه جهت سازماندهی این امور تحت بستر اینترنت به مدیران بیمارستان ارائه می گردد. پس از فاز تحلیل ، اتودهای اولیه جهت طرح وب سایت ارائه گردیده و پس از تائید ، فاز برنامه نویسی آغاز می گردد.

کلیه مدیران ، مالکان و صاحبان بیمارستان های دولتی و خصوصی در سرتاسر کشور می توانند برای اطلاع از مزایا بیشمار پکیج طراحی سایت بیمارستان با کارشناسان مجموعه تدبیر وب تماس حاصل نمایند.

مجموعه تدبیر وب مفتخر است که در اجرای منویات مقام معظم رهبری ، قانون اساسی و قوانین توسعه کشور در حوزه بهداشت و درمان، با ایده ها و راهکارهای خلاقانه خود برای گسترش و افزایش کیفیت خدمات درمانی در کشور عزیزمان ایران گام بر می دارد.

 گروه شرکت  های تدبیر

قدم چهارم4

قدم چهارم

زمانبندی و تحویل 2مرحله ای سایت
قدم سوم3

قدم سوم

طراحی ساختار اولیه و نقشه سایت
قدم دوم2

قدم دوم

جلسه حضوری و عقد قرارداد
قدم اول1

قدم اول

مشاوره و مقایسه دموها و پلن ها

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟ عدد 102 را به ۳۰۰۰۷۸ ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

همچنین با شماره های 77185886 – 77184978 – 77276433 – 77276426 – 77276399 می توانید تماس حاصل نمایید.

شما می توانید درخواست های طراحی سایت خود را به شماره فکس ۷۷۱۸۴۹۷۸ – ۰۲۱ ارسال نمایید.