هاست اشتراکی

هاست اشتراکی

هاست اشتراکی و میزبانی وب با کیفیت

آیا از نحوه پشتیبانی و عدم پاسخگویی مناسب میزبان فعلی ناراضی هستید؟

آیا از تعداد بالای سایت های میزبانی بر روی یک سرور ناراضی می باشید؟

آیا سرور های فعلی شما جوابگوی شما و بازدید کنندگان تان نیستند؟

آیا از داون شدن مداوم سایت خود خسته شده اید؟

آیا از ساسپند شدن وب سایت خود خسته شده اید؟

آیا به دنبال یک هاستینگ حرفه ای می باشید؟

tadbirweb-host-1

هاست اشتراکی چیست؟

هاست اشتراکی یا میزبانی هاست مشترک ، اختصاصی یک سرور برای میزبانی و هاستینگ چندین سایت با کنترل پنل های جداگانه می باشد. در تدبیر وب (مجموعه تدبیر) پس از نصب آخرین نسخه های سیستم عامل لینوکس یا ویندوز از کنترل پنل های معروف و معتبری همچون Cpanel یا DirectAdmin یا websitepanel و… برای مدیریت هاستینگ استفاده می شود. کنترل پنل های سیپنل و دایرکت ادمین به علت آنکه طرفداران و علاقمندان بیشتری دارند توسط مجموعه تدبیر وب ( مجموعه تدبیر) بیشتر استفاده می شوند.

در هاستینگ اشتراکی قدرت سرور اصلی و کیفیت سخت افزار و پورت سرور بسیار حائز اهمیت می باشد. وقتی سرور اصلی ضعیف باشد پس از اشتراک یا share منابع بین تعداد مشترکین و کاربران، کیفیت هاست بسیار کاهش می یابد. به همین دلیل در تدبیر وب (مجموعه تدبیر) ، سرورهای بسیار قوی 24 هسته و 32 هسته جهت ارائه خدمات تضمینی با کیفیت بالا، استفاده می شوند. اختصاص حداقل 96 گیگ تا 192 گیگ رم در سرورهای میزبانی هاست اشتراکی سبب می شود به هیچ عنوان افت کیفیت یا سرعت یا آپتایم در مجموعه تدبیر وجود نداشته باشد.

درکنار کیفیت بالای سرورها، کانفیگ حرفه ای سرورهای تدبیر وب (مجموعه تدبیر) با درجه بالای امنیت و استفاده از سخت افزارها و نرم افزارهای فایروال، آنتی ویروس، آنتی دیداس جهت جلوگیری از هک و عملیات خرابکارانه هکرها و بدافزارها ، کیفیت فوق العاده مطلوب را برای میزبانی فراهم ساخته است.

Shared-Hosting-tadbirweb

انواع هاست اشتراکی

در تدبیر وب ( مجموعه تدبیر ) انواع مختلف هاست اشتراکی جهت رفاه حال مشتریان و برای انواع کاربردها ارائه می گردد. برای اطلاع از ویژگی هر کدام از انواع خدمات میزبانی و هاست به لینک توضیحات مراجعه نمایید.