طراحی سایت (طراحی وب سایت)

طراحی سایت چیست ؟ چرا نیاز به استفاده از طراحی سایت تدبیر وب داریم؟ اساسا طراحی سایت چه منافعی را برای ما به همراه دارد؟ طراحی وب سایت ها برای ارائه چه خدماتی مناسب می باشند؟

“سایت چیست و به چه دردی می خورد ؟ ” شاید مهمترین و اساسی ترین سوالی است که می توان با پاسخ به آن ، اکثر افراد جامعه را برای طراحی سایت و راه اندازی وب سایت توجیه نمود و برای اقدام به راه اندازی سایت تشویق کرد.

سایت چیست؟

به زبان ساده، سایت ٬ یک صفحه ٬ جایگاه حضور شما و مکان قابل دسترس شما، در فضای مجازی و اینترنت می باشد. شما با طراحی سایت در واقع نمایشگاه و ویترین کسب و کار و تجرات خود را در فضای اینترنت ایجاد می کنید و با این اقدام، دسترسی به سایت شما و آشنایی با کسب و کار و محصولات و خدمات شما، برای کلیه کاربران اینترنت در سطح جهان امکان پذیر می شود.

تفاوت سایت با وب سایت؟

این سوالی بسیار ساده ای می باشد که به علت اطلاعات کم و یا ناقص برخی افراد رواج پیدا کرده است. سایت با وب سایت تفاوتی ندارد. البته از لحاظ مفهوم عام ! یعنی بین مردم وب سایت همان معنی سایت را می دهد. از لحاظ لغوی سایت Site یعنی “محل” و وب سایت Website یعنی “محل اینترنتی” . در واقع به مشابه ایجاد مغازه در بازار است مسلما بستر ایجاد فروشگاه یا مغازه در بازار است . بستر ایجاد سایت بر روی وب یا همان شبکه اینترنت است. بنابراین میان سایت و وب سایت از لحاظ مفهومی که در بین عامه مردم وجود دارد، تفاوتی نیست.

tarahi-site

اگر می خواهید نسبت به طراحی سایت اقدام نمایید شرکت تدبیر وب با ایده های نو و راهکارهای طراحی سایت ٬ سابقه ۱۵ سال در زمینه طراحی سایت ٬ حضور در بهترین نقطه شهر تهران و با تسهیل روش های سفارش طراحی سایت ، ارتباط 24 ساعته مشتریان ، دارا بودن 12 مجوز و تائیدیه داخلی و 13 استاندراد بین المللی از سه کشور انگلستان -آلمان و ایتالیا ، دارا بودن قوی ترین بستر دیتاسنتر در سراسر دنیا ، آماده ارائه خدمات به کلیه هموطنان عزیز در سراسر ایران و همچنین ارائه خدمات به سایر  کشورها از جمله ترکیه ٬ ارمنستان ٬ آذربایجان، افغانستان ، عراق ، امارات متحده عربی ، کشورهای حوزه اتحادیه اروپا ، کشورهای آمریکا و شمال آفریقا می باشد.

ما این اطمینان را به مشتریان خود می دهیم که در هر شرایطی بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می نماییم و اعتبار این ادعای ما نیز دارا بودن 25 مجوز ، تائیدیه و استاندارد رسمی و بین المللی مجموعه تدبیر وب می باشد.

طراحی سایت حرفه ای و ایجاد یک وب سایت قوی و پرصلابت، لازمه حضور مقتدرانه شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی ٬ موسسات مالی و اعتباری ٬ بانک ها، سازمان ها ، نهادها و ارگان ها ، شرکت های خصوصی ، فروشگاه ها بزرگ و کوچک و کلیه اصناف و مشاغل در بستر اینترنت می باشد. بنابراین شرکت طراحی سایت تدبیر وب به صورت اختصاصی و حرفه ای ، طراحی سایت شما را با جدیدترین نرم افزارهای طراحی گرافیک ٬ برنامه نویسی حرفه ای و تکنولوژی های روز دنیا به انجام می رساند.

tarahi-site-tadbirweb

این نکته مهم را نیز یادآور می شود که :

اگر پیش از این سایت طراحی نموده اید،

اگر ساختار سایت شما استاتیک می باشد،

اگر  از خدمات پشتیبانی طراح سایت خود ، راضی نمی باشید،

اگر در موتورهای جستجو همچون گوگل و یاهو و … جایگاه مناسبی ندارید،

اگر بخش بازارسنجی ، بازاریابی و تبلیغات وب سایت شما مشکل دارد و نتیجه موردنظر شما حاصل نشده است،

اگر دانش یا زمان کافی برای به روز رسانی وب سایت خود ندارید و به همین علت از محتوا وب سایت خود راضی نمی باشید ،

و یا به هر علت دیگری از سایت خود رضایت کافی ندارید …

مجموعه تدبیر وب ، وب سایت شما را بر اساس نیازهایتان ، کارشناسی و باز طراحی نموده و وب سایتی قدرتمند و دارای شخصیت برای شما راه اندازی می نماید.

قدم چهارم4

قدم چهارم

زمانبندی و تحویل 2مرحله ای سایت
قدم سوم3

قدم سوم

طراحی ساختار اولیه و نقشه سایت
قدم دوم2

قدم دوم

جلسه حضوری و عقد قرارداد
قدم اول1

قدم اول

مشاوره و مقایسه دموها و پلن ها

نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر دارید؟ عدد 102 را به ۳۰۰۰۷۸ ارسال نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

همچنین با شماره های 77185886 – 77184978 – 77276433 – 77276426 – 77276399 می توانید تماس حاصل نمایید.

شما می توانید درخواست های طراحی سایت خود را به شماره فکس ۷۷۱۸۴۹۷۸ – ۰۲۱ ارسال نمایید.